Sonun Başlangıcı !!!
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,bridge-core-2.1.1,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-19.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Sonun Başlangıcı !!!

İlk Yazım: Sonun Başlangıcı

 

Selam arkadaşlar, çok uzun süre oldu bir şeyler yazalı hatta site değişti yine bir şeyler gelmedi falan ama gelmemesinin bir sebebi var. Yalan yok kendime vakit ayırdığımı sanıp o kadar farklı işlerle ilgilendim ki verimli geçirdiğimi sandığım süre çokta verimli geçmedi daha doğrusu benim planladığım şekilde verimli geçmedi. Ama bu süre içinde hayat bana o kadar çok şey öğretti ki bunu içinde hem acı hem tatlı birçok olay yaşadım. Uzun lafın kısası hayatım da bir dönüm noktasına daha gelmiş bulunmaktayım. Ve bundan sonraki süreçte çok güzel planlarım projelerim ve hayallerim var. Tüm yaşadıklarımı yaptığım araştırmaları ve hayat tecrübelerimi burada sizlerle paylaşacağım.

 

Bu yeni dönemde inanıyorum çok büyük işler başaracağız. Başaracağız diyorum çünkü sürekli bir bilgi paylaşımında olmayı hedefliyorum. Bu bloğun en büyük özelliği de sosyal medya hesaplarım haricinden bilgi aktarımının detaylarına gireceğim bir merci olacak.

 

Kalın sağlıcakla yeni yazımda buluşmak üzere… 😊

No Comments

Post A Comment